Kdo jsme a jak jsme se dostali tam, kde jsme?

Jsem truhlář, co propadl kouzlu laseru

Dřevo mi voní od mala. V dílně jsem prožil kus života a s hoblíkem v ruce se cítím jako ryba ve vodě. Ale jednoho dne jsem zatoužil po změně. Chtěl jsem tvořit něco jiného, něco originálního. A tak jsem se vrhnul do světa laseru. 

Začátky byly skromné. Diodový laser, překližka a spousta fantazie. Nejdříve jsem zkoušel co můžu od této technologie očekávat. Každý večer po práci a téměř celý víkend jsem testoval materiály a nastavení stroje. Hledal jsem vztahy mezi silou laserového paprsku, rychlostí řezu, zaostřením a použitým materiálem. Moje první výtvory sice nepatřily mezi mistrovská díla, ale okolí se líbily. A to mi dalo impuls jít dál a zdokonalovat se. Vzory prvních výrobků jsem nakupoval v internetových obchodech zabývající se jejich prodejem. Postupem času jsem začal dělat i návrhy programů pro své výrobky a staly se tak originály na trhu.

Ve chvíli, kdy už jsem byl na hraně svých možností v rychlosti dodávek a pojďme si říci i kvalitou výrobků, jsem se rozhodl pořídit profi CO2 laser a mé možnosti se rázem rozšířily. Začal jsem tvořit dekorace, hračky, dárkové předměty a další vychytávky. A protože se mé výrobky líbily čím dál tím více lidem, tak jsem se po dvou letech rozhodl v roce 2023 otevřít e-shop decart.cz
Nově jsem začal recyklovat kartonové obaly a tím zpříjemnit životy kočičím mazlíkům a tím i jejich paničkám/páníčkům. Vyrábím pro ně kartonová škrabadla a pelíšky. 

Nabídka se každým dnem rozrůstá a já se neustále učím a experimentuji. Dřevo je můj materiál a laser můj nástroj. Společně s nimi tvořím originální kousky, které vnesou do vašeho domova kousek lesa a radosti.

A co se týče mé povahy? Jsem realista s tvořivou duší a smyslem pro humor. V dílně se cítím jako doma a práce s laserem je pro mě zábava i relax.

Hledáte originální dekorace, hračky nebo dárky? Pak jste na správném místě! Navštivte můj e-shop decart.cz a nechte se inspirovat.

Kromě překližky tvořím i z masivního materiálu. Na mých stránkách najdete široký výběr dekorací, hraček, dárků a dalších produktů, které sami vyrábíme. Zároveň také ručně vyráběné kousky z keramiky. Ty už ale nevyrábím sám , ale nakupuji u ověřených regionálních výrobců.

Nabízím:

  • Kvalitní materiály a precizní zpracování: Dbám na to, aby každý produkt byl vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů a s maximální péčí.
  • Originální design: Neustále navrhuji a tvořím nové produkty, které nenajdete nikde jinde.
  • Vlastní, česká výroba: Každý produkt je vyroben ručně s láskou a péčí v naší dílně.
  • Nízká cena: Vyrábím a nabízím produkty za ceny, odpovídají kvalitě o řád vyšší. Bezkonkurenční poměr cena/kvalita.

E-shop decart.cz je pro mě další tvůrčí výzvou a zároveň skvělým způsobem, jak se podělit o své výrobky s širokou veřejností. Těší mě, že mé produkty dělají lidem radost a vnášejí do jejich domovů kousek lesa a originality.

Více informací o e-shopu decart.cz najdete na webu https://www.decart.cz/.